طراحی سایت برای کافه و رستوران

  • چهارشنبه , 2 مرداد 1398
  • 698

طراحی سایت برای کافه و رستوران

طراحی سایت برای کافه و رستوران از وقتی دارای اهمیت شد که کاربران برای تمامی نیازهای خود در وب جستجو می کنند. پیدا کردن نزدیک ترین رستوران یا کافی شاپ نسبت به جایی که هستند ، یا جستجوی عباراتی مثل رستوران معروف ، رستوران خوب و ...

چنانچه کافی شاپ یا رستوران شما دارای سایت بهینه شده باشد ، در نتایج این گونه جستجوها به کاربر نمایش داده می شوید.

بیشتر مشتری های کافی شاپ قشر جوان هستند که به دنبال پیدا کردن محلی برای گذراندن اوقات خوش و تفریح در کنار دوستان خود هستند. قرار دادن تصاویری جذاب از محیط کافه و تصاویری اشتها برانگیز از منو ، می تواند در جلب نظر کاربر موثر باشد.

با توجه به تعدد رستوران ها و کافی شاپ ها ، داشتن ویژگی متفاوت به جذب مشتری کمک شایانی می کند. اگر برای رستوران یا کافه فضایی متفاوت یا سبکی خاص دارید ، نمایش تصاویر مربوط به آن تبلیغ خوبی برای جذب مشتریانی است که به دنبال محیطی متفاوت و تجربه ای جدید هستند.

 

نکاتی در مورد طراحی سایت رستوران و کافی شاپ

در وب سایت خود می توانید بطور کامل به معرفی رستوران یا کافه پرداخته ، امکانات و برتری خود را نسبت به رقبا بیان کنید.معرفی شعب رستوران به شناخت بهتر برند شما کمک می کند.

در طراحی سایت کافی شاپ و رستوران ، تصاویر بسیار نقش مهمی دارند.قرار دادن عکس های زیبا ، با کیفیت و جذاب لازمه جلب نظر مشتری است.

طراحی سایت رستوران - طراحی سایت کافی شاپ

رزرو میز بصورت اینترنتی در ساعات مشخص و یا سفارش غذا بصورت آنلاین از دیگر امکانات وب سایت رستوران و کافه است.

از جذابیتهای دیگری که می توانید در وب سایت خود داشته باشید قرار دادن اشتراک و در نظر گرفتن تخفیف یا خدمات ویژه برای مشترکین است. همچنین می توانید با اعلام تخفیف ها و یا ارائه خدمات خاص در مناسبتها و یا زمانهای خاص در سایت خود ، مشتریان را مطلع سازید.

از بخش های مهم در طراحی سایت رستوران و کافی شاپ  ، اطلاعات تماس رستوران یا کافه است. همچنین در این صفحه می توانید ساعات کاری خود را نیز مشخص نمایید.

بخش پربازدید سایتهای رستوران و کافه ، منو است.تصاویر اشتها برانگیز و جذاب از غذا ها و قیمت آنها در این قسمت سایت قرار دارد.می توانید با اضافه کردن مقالاتی در مورد نحوه طبخ خوراک ها و دستور پخت آنها ، کاربران بیشتری را جذب وب سایت خود نمایید.

بخش دیگری که در طراحی سایت رستوران و کافه میتوان در نظر گرفت FAQ یا سوالات متداول است. در این بخش می توانید به سوالات مشتریان خود پاسخ دهید.

قراردادن تور مجازی برای بازدید از کافه یا رستوران شما و بخش های مختلف آن می تواند برای کاربران بسیار جذاب باشد.

 

سئو و بهینه سازی سایت کافه و رستوران

بهینه سازی سایت های کافه و رستوران بصورت محلی (local) بسیار حائز اهمیت بوده و در جذب مخاطب تاثیر زیادی دارد. بسیاری از افراد به جستجو کافه یا رستوران در نزدیکی خود یا محلی خاص هستند و با سئو محلی سایت رستوران یا کافه خود ، این مشتریان شما را در نتایج نخست جستجو خواهند دید.

مثلا ممکن است کاربر جستجو کند رستوران بام لند  . این یک جستجوی محلی است و نتایج آن چیزی شبیه تصویر زیر است.

بام لند - طراحی سایت رستوران

برای آشنایی بیشتر با مفهوم سئو محلی (local) کلیک نمایید.

 

نظرات

    امتیاز شما: