ارسال تصویر سه بعدی به فیس بوک با گوشی هوشمند

انتشار عکس سه بعدی در فیسبوک
 • 1397/7/23
 • 768

شما میتوانید عکس های سه بعدی را با گوشی هوشمند خود در  فیس بوک منتشر کنید .

توانایی ارسال عکس های سه بعدی ؛ یک گزینه جدید که برای تمام کاربران فیس بوک در سراسر جهان در حال اجراست .  جذابیت اصلی اینجاست - صرف نظر از این واقعیت که تصاویر سه بعدی به نظر خیلی سرگرم کننده هستند -  هیچ تجهیزات خاصی لازم نیست.

البته، شما باید انتظار واقعی داشته باشید . ویژگی جدید عکسهای سه بعدی، تصاویر تعاملی، حس پرواز و یا هر چیز دیگری را ایجاد نمی کند. در عوض، آن را با اثرات اختلاف دید برای ایجاد عمق تصویر به وجود می آورد که شما میتوانید با کج کردن گوشی یا دور کردن آن تصویر را ببینید.

در حالی که هیچ "تجهیزات ویژه ­ای" مورد نیاز نیست، شما نیاز به یک گوشی هوشمند سازگار با دوربین لنز دوگانه دارید. فیسبوک آیفون ها را مناسب می داند و گوشی های بیشتری در آینده از این قابلیت پشتیبانی خواهند کرد. برنامه سه بعدی از عمق دادن به عکس ها استفاده و فیسبوک می گوید که نتایج "همانند نگاه کردن به یک پنجره" هستند.

ساخت این ویژگی جدید تمام شده است و همه میتوانند تجربه ی عکس سه بعدی را روی گوشی خودشان داشته باشند؛ به هر حال این قابلیت برای گرفتن عکس های سه بعدی از هفته ی آینده روی گوشی شما قابل استفاده است .

برای فهمیدن اینکه این قابلیت در دسترس است ، یک پست جدید در فیس بوک منتشر کنید در گزینه های بارگزاری / ارسال عکس (عکس / ویدئو، تگ کردن دوستان ، ورود، چک کردن، و غیره) گزینه ی عکس های سه بعدی را انتخاب کنید .کاربران آیفون می توانند یک عکس از پوشه Portraits انتخاب کنند.

جهت ثبت بهترین عکس ها شرکت راهنمایی های زیر را ارائه داده است.

ایجاد لایه :

عکس های سه بعدی از عمق دادن به عکس استفاده می کنند که با عکس های "پرتره" در گوشی های,IPHONE 7+ +8،  X یا XS گرفته شده است . بهترین نتیجه زمانیست که موضوع عکس 3 یا 4 فوت (90 تا 120 سانتیمتر) دورتر باشد. سعی کنید صحنه های با چندین لایه عمق را ضبط کنید، از جمله چیزی در پیش زمینه و چیزی در پس زمینه - مانند یک عکس از خانواده شما میان گل ها.

تضاد را به خاطر بسپارید:

شما زمانی بیشترین نتیجه را از عکس های سه بعدی می گیرید که رنگ های متضاد داشته باشید - برای مثال، کسی که پیراهن آبی پوشیده در مقابل یک دیوار آبی ایستاده است به اندازه که کسی رنگ دیگری پوشیده ، برجسته نخواهد بود.

استفاده از بافت :

بعضی از اجسام باعث میشوند که شما عکس های سه بعدی را با کیفیت بیشتری  بگیرید ،  موضوعاتی که بافت زمینه  یا لبه ی منحنی دارند یا خیلی براق نیستند، نتایج بهتری ارائه می دهند. از اجسام شفاف مثل پلاستیک یا شیشه که به عکس عمق نمی دهند اجتناب کنید .

 

  آخرین خبرها

 • رفع فیلتر توئیتر

  جک دورسی (Jack Dorsey) ، مدیر عامل توییترگفت می خواهد "مشکل فیلترینگ" را در این شبکه اجتماعی اصلاح کند.

 • انتشار عکس سه بعدی در فیسبوک

  از این پس شما میتوانید عکس های سه بعدی را با گوشی هوشمند خود در فیسبوک منتشر کنید .

 • Snippets اسنیپت جدید گوگل

  گوگل نوع جدیدی از featured snippet را معرفی کرده است که برای نمایش اطلاعات عمیق تر در مورد یک موضوع اختصاص یافته است.

 • امکان انتشار استوری دیگران در اینستاگرام

  در آخرین بروز رسانی اینستاگرام ، کاربران می توانند استوری دیگران که در آن تگ شده اند را به اشتراک بگذارند.

 • کاهش طول متادیسکریپشن توسط گوگل

  گوگل تایید کرد که پنج ماه پس از افزایش طول متادیسکریپشن در نتایج جستجو اکنون آن را کاهش داده است .وقت گذاشتن برای افزایش طول متا دیسکریپشن جهت نمایش در نتایج جستجو می تواند وقت هدر دادن باشد.

 • هشدار گوگل کروم

  گوگل کروم اعلام کرد که از اکتبر 2018 یک پیام برجسته "امن نیست" (not secure) در نوار مرورگر نشان خواهد داد.

 • ورژن جدید اخبار گوگل

  گوگل نسخه کاملا بروز شده از اخبار گوگل "google news" را در اپ استور ios قرار داده است.

 • ویژگی مخفی اینستاگرام

  اینستاگرام ویژگی جدید مخفی اضافه کرده است که مدت زمان حضور شما در این اپلیکیشن را نشان میدهد.

 • اطلاع رسانی گوگل به کاربران هنگام پاسخ از طرف شرکت

  از این پس هنگامی که شرکتها به نظر کاربران پاسخ می دهند ، به آنها ایمیل اطلاع رسانی ارسال می شود.این فرصت ارتباط بیشتر با مشتری را برای شرکتها فراهم میکند.

 • حذف تاریخچه جستجو از گوگل

  گوگل یک روش کاربرپسند تر را جهت دانلود و حذف تاریخچه جستجو و سابقه بازدید در یوتیوب معرفی کرد . علاوه بر این گوگل به کاربران اجازه عدم تایید جمع آوری اطلاعات در آینده را نیز می دهد.