معرفی ابزار جدید گوگل بنام rich result testing tool

معرفی ابزار جدید تست نتایج غنی گوگل
 • 1396/10/13
 • 214

Google  یک ابزار کامل برای تست rich snippets, rich cards  و سایر “rich” های اضافی در محتوای وب سایت معرفی کرده است.

گوگل عبارت “rich results” را برای اشاره به تمام اینها بکار برده است ، که به این معناست که ابزار جدید آن ، ابزار تست نتایج غنی rich result testing  tool” "  نامیده می شود.

ابزار تست جدید گوگل برای تمام انواع داده های ساخت یافته (structured data)که می تواند به عنوان نتایج غنی نشان داده شود، تست خواهد شد. این منابع داده هایی مانند JSON-LD، Microdata و RDFa را آزمایش می کنند. این نمایش دقیق تر نشان می دهد که چگونه یک صفحه در نتایج جستجو نمایش داده می شود، و همچنین توانایی تست  structured data  در محتویات بارگذاری شده به صورت پویا را نیز دارد .

در حال حاضر ابزار  rich result testing امکان تست structured data های recipes, jobs, movies, and courses را دارد. گوگل یاد آوری می کند که این اولین گام است و پشتیبانی از انواع داده های بیشتر در طول زمان بروز خواهد شد.

استفاده از ابزار تست نتایج غنی " rich result testing "، درست مثل استفاده از ابزارهای تست دیگر گوگل است. URL را وارد کنید، آن را از طریق ابزار اجرا کنید و نتایج را مرور کنید. کد نادرست برجسته خواهد شد، بنابراین شما دقیقا می دانید که چه مشکلی وجود دارد.

چنانچه از نتایج آزمون راضی هستید،  میتوانید صفحه را به طور مستقیم از ابزار تست به Google’s index ارسال نمایید.

rich result testing tool

استفاده از این ابزار کمک شایانی به سئو و بهینه سازی سایت شما خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد rich snippet کلیک نمایید.

  آخرین خبرها

 • هشت اپلیکیشن برتر اندروید برای طراحی

  امروزه ما در عصری زندگی میکنیم که بسیاری از اتفاقات به صورت خودکار و با کمک سیستم های دیجیتال صورت میگیرد، دنیای اندروید نیز امروزه برنامه های بسیاری را برای طراحی و ویرایش عرضه میکند .

 • استفاده از هشتگ گذاری در linkedin

  به نظر میرسد که linkedin در حال اجرای یک تست جزئی در محیط برنامه خود است که نیاز به استفاده از هشتگ ها برای بروز رسانی حساب های شخصی دارد .

 • اپلیکیشن روبیکا

  تبلیغات گسترده تلویزیونی در این روزها توجه بسیاری را به اپلیکیشن روبیکا جلب کرده است.روبیکا یک اپلیکیشین جامع برای محتوای صوتی و تصویری می باشد. نکته جالب این اپلیکیشن محتوای رایگان آن است.

 • چگونه در بازاریابی رسانه های اجتماعی موفق شویم ؟

  بازاریابی و سپس بازاریابی رسانه های اجتماعی که امروزه بسیار مطرح میشود و به نوعی اقتصاد را دربرگرفته است به سرعت در حال تغییر و ارتقا است بنابراین برای موفقیت در این زمینه شما نیاز به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارید .

 • نسخه جدید مرورگر فایرفاکس کوانتوم (Firefox Quantum) ارائه شد

  Mozilla امروز نسخه فایرفاکس کوانتوم (Firefox Quantum) را به نمایش گذاشت ، این نسخه آخرین و بهترین ورژن مرورگر Open Source میباشد که برای کاربران تجاری خود چندین ویژگی و ترفند جدید ارائه میدهد .

 • حذف موقت GIF از استوری اینستاگرام و اسنپ چت

  اینستاگرام و اسنپ چت ادغام خود با Giphy را ، که به کاربران اجازه اضافه کردن GIF های متحرک در story(داستان) را می داد ، متوقف کرده اند.

 • آشنایی با اپلیکیشن VERO

  این اپلیکیشن به عنوان بهترین برنامه جدید در بین 100 کشور دنیا انتخاب شده است ، این اپلیکیشن نیز مانند شبکه های اجتماعی دیگر قابلیت اشتراک گذاری عکس ها متن ها موسیقی ، فیلم و ... را داراست اما با این ویژگی شما میتوانید انتخاب کنید که چه کسانی هریک از پست های شمارا میتوانند ببینند،از جمله ویژگی های این برنامه ...

 • 3 نکته مهم که باید در خصوص گلکسی S9 دانست

  کمپانی IFixit توضیحاتی را در خصوص برخی از ویژگی های مثبت و منفی این محصول پرچمدار سامسونگ ارائه داد . طراحی زیبا و جذاب دوطرف این دستگاه و دوربین فوق العاده آن در زمان هایی که نور کافی وجود داشته باشد بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اما در شرایطی مانند شب که نور کافی وجود ندارد کیفیت تصاویر بالا نیست و تار به نظر میرسد ...

 • باگ دستیار صوتی Alexa برطرف شد!

  طبق گزارش هایی از مصرف کنندگان محصولات آمازون خبر نقص دستگاه دستیار صوتی Alexa منتشر شد که گاهی اوقات این دستگاه بدون دلیل صدای خنده از خود پخش میکند که باعث ترساندن افراد میشود ...

 • گوگل در حال تکمیل تکنولوژی AMP برای استاندارد سازی وب سایت ها

  قوانین استاندارد سازی به وب سایت ها اجازه میدهد بدون اینکه از استفاده از چارچوب های پیاده سازی AMP از این تکنولوژی استفاده کنند .