انواع redirect

 • 509
انواع redirect

تاثیر انواع ریدایرکت ها در سئو سایت

ریدایرکت ۳۰۱
ریدایرکت ۳۰۱ که تحت عنوان ریدایرکت دائمی شناخته می شود، به این معنا است که شما برای همیشه محتوای یک سایت را به یک صفحه ی جدید یا کلا به یک سایت جدید منتقل می کنید. این شامل تمام ویژگی ها، کیفیت ها، لینک ها، پیج رنک، پیج اتوریتی (اعتبار صفحه)، و سئو سایت می شود. این بهترین، کارامدترین و سئو پسندترین روش ریدایرکت کردن ترافیک سایت تان است. ریدایرکت ۳۰۱ رنکینگ موتورهای جستجوی سایت شما را نگه می دارند و صفحات شما را دوباره ایندکس می کند. پست ها و هرچیزی که در صفحه ی شما هست را به پرمالینک جدید شما می فرستند.

 

ریدایرکت ۳۰۲
ریدایرکت ۳۰۲ که تحت عنوان ریدایرکت موقتی مطرح است به این معنا است که شما موقتا محتوای سایت خود را به صفحه یا سایت جدیدی منتقل می کنید (به یک موقعیت موقتی). در واقع شما ممکن است در آینده نزدیک دوباره url قدیمی را فعال کنید. این نوع ریدایرکت هیچ گونه کاربرد سئو ندارد زیرا رنکینگ و ترافیک و اتوریتی url قبلی را به url جدید نمی فرستند و از نو ایندکس نمی کند. موتورهای جستجو به شما ریدایرکت ۳۰۱ را توصیه می کنند (حتی زمانی که سایت شما در درست تعمیر است).

خطای ۴۰۴
خطای ۴۰۴ زمانی رخ می دهد که کاربری که به سایت شما رجوع می کند به صفحه ای بخواهد دسترسی داشته باشد که وجود ندارد. به این صفحات، صفحات مرده می گویند که به هیچ کجا لینک نمی دهند و کاربر را خسته و کلافه می کنند و در نتیجه مسلما مانعی در سئو و بهینه سازی سایت شما خواهد شد. اگر صاحبان سایت این صفحات را اصلاح نکنند، گوگل این صفحات را دی-ایندکس می کند. حتی لینک های ارزشمند آن صفحه و رنک (رتبه) صفحه، امتیاز سئو سایت و اتوریتی سایت را از ایندکس خود بر داشته. خطای ۴۰۴ که ریدارکت نشود برای کاربر نامطلوب است و باعث می شود سایت شما را رها کنند که در نتیجه ترافیک از دست می دهید. اما همیشه می توانید از ریدایرکت ۳۰۱ برای بازگشت به صفحه ی اصلی سایت خود استفاده کنید یا حتی می توانید یک صفحه با عوان صفحه ی ۴۰۴ بسازید تا کاربر را از این صفحه به صفحه ی مورد نظر خودتان هدایت کنید.

ریدایرکت ۴۰۱ و ۴۰۳
انواع دیگری از ریدایرکت هم وجود دارم ، به نام ریدایرکت ۴۰۱ و ۴۰۳ که باز هم برای سئو سایت شما مخرب است. ریدایرکت۴۰۱، unauthorized است. یعنی دسترسی غیرمجاز به آن آدرس. و ریدایرکت ۴۰۳ forbidden و ممنوع است.

 

 

  آخرین مقالات

 • ارتقا رتبه هر مقاله وبلاگ در موتور جستجو

  هر مقاله ای که می نویسید در سئو سایت شما موثر است.اما خبر بد این است که شما باید درک مناسبی از سئو داشته باشید تا بتوانید مقالات خود را در صدر نتایج نگه دارید.

 • تولید محتوا موفق

  انتخاب کلمه کلیدی درست و مناسب مهمترین بخش سئو محتوایی است.هدف گوگل رضایت کاربر از جستجو است .وقتی کاربر آنچه را می خواهد ، در نتایج جستجوی گوگل بیابد، موفقیت صورت گرفته است.

 • شناخت محتوا و محتوا نویسی

  با دگرگونی بازاریابی دیجیتال در حوزه وب و تغییر الگوریتم های جستجو در گوگل ،بازاریابی محتوایی به شدت رونق گرفته است.اما نکته مهم در این میان تولید محتوا خوب و موثر و متناسب با تجارت شماست که باید مورد توجه قرار بگیرد.

 • طراحی سایت سفارشی یا استفاده از سرویس های آماده

  در این مقاله به مقایسه طراحی وب سایت سفارشی در مقابل استفاده از سرویس های آماده و بررسی مزایا و معایب استفاده از هر کدام می پردازیم.

 • بازاریابی درونگرا در مقابل سئو

  بازاریابی درونگرا به معنی بازار یابی محتوا ، شبکه های اجتماعی و ... پس از جذب مشتری است و سئو به معنای بهینه سازی سایت برای بهبود رتبه در نتایج جستجو.در این مقاله در مورد اینکه کدامیک از این تاکتیک ها مناسبتر است، صحبت می کنیم.

 • NoSQL چیست

  NoSQL برای توصیف پایگاه داده هایی با کارآیی بالا و غیر رابطه ای ( non-relational) استفاده می شود. پایگاه داده های NoSQL از انواع مدل داده ، از جمله سند، گراف، مقدار- کلید و ستون استفاده می کنند.

 • 5 دلیل کندی سایت

  در این مقاله قصد داریم به 5 مورد از مهمترین عواملی که با توجه به بررسی ما روی بازدهی سایت تاثیر دارند ، بپردازیم.

 • قابلیت Nofollow در وبسایت ها

  قابلیت Nofollow به منتشران محتوا در وبسایت های مختلف این اجازه را میدهد که بدون محسابه تعداد مطالب بازدید شده رتبه سایت در لیست موارد جستجو شده در موتور های جستجوی مختلف بالا برود و آمار نادرستی را به شما بدهد .

 • اپلیکیشن یا وب سایت

  بسیاری از شرکتها و کارآفرینان ابتدا به سمت توسعه اپلیکشن موبایل می روند ، که ممکن است اشتباه بزرگی باشد .می دانم که این روشی جذاب برای ارتباط با کاربر است ، اما قبل از شروع ساخت سایت یا اپلیکیشن ، حتما 10 پرسش مطرح شده را مد نظر داشته باشید.

 • 7 ملاک برتر رتبه بندی در سال 2018

  به نظر میرسد گوگل هر سال ملاکهای رتبه بندی جدیدی به ما ارائه می دهد. در سال 2018 ، به نظر می رسد بزرگترین ملاک رتبه بندی که روی آن تمرکز شده است ، سرعت بارگذاری صفحات در موبایل می باشد.

 • 7 تکنیک بازاریابی برای تولید محتوای مناسب

  کریستوفر جونز 7 استرتژی جهت تولید محتوای مناسب که ترافیک را به سمت وب سایت شما هدایت میکند مشخص میکند.بنابرین برای داشتن یک بازاریابی موفق تنها تولید محتوا کافی نیست بلکه بایستی که بتوانیم این محتوا را ارتقا دهیم ، در این مقاله به 7 تکنیک ارتقا محتوا اشاره میشود .

 • ایندکس سریع محتوا

  بحثهای زیادی در گروه های SEO در فیسبوک و خود فروم های گوگل ، در مورد ایندکس نشدن صفحات جدید سایت توسط موتور جستجو گوگل مطرح می شود.ابزار ارسال URL یک روش آسان برای ایندکس شدن محتوا جدید منتشر شده است ، اما ضروری نیست.

 • بهینه سازی اپلیکیشن موبایل

  آیا اپلیکیشنی دارید که مایلید در نتایج جستجوی موتور جستجوی تلفن همراه رتبه بندی کنید؟ اگر اینطور است باید یک استراتژی SEO ، برای بهینه سازی اپلیکیشن خود داشته باشید.

 • ۱۰ ساختار وب سایتی که موجب شکست کسب و کار شما می شود

  داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما دیگر یک ارزش افزوده تجملاتی نیست – یک ضرورت انکار ناپذیر است .اما تفکر اشتباهی رایج است ، اگر فکر می کنید که چون هزینه یک سایت خوب را پرداخته اید و حالا می توانید با انبوهی از مشتریان ارتباط بگیرید

 • آموزش Float - CSS

  خصوصیت float تعیین می کند که یک المنت در سمت چپ یا راست بلاک خود قرار بگیرد.

 • حتی داشتن یک وب سایت خوب تمام ماجرا نیست

  این که صرفا با داشتن یک وب سایت حتی حرفه ای کسب و کار ما رونق پیدا می کند تصوری از پایه اشتباه است.

 • آموزش تخصصی Margin| CSS

  خصوصیت margin برای ایجاد فاصله بین المنت های صفحه خارج ازborder تعریف شده می باشد.برای تمام طرف های المنت می توانیم margin در نظر بگیریم.

 • آموزش CSS | دستور Display

  مهمترین صفت در CSS برای کنترل پیکربندی display است. معمولا این مقدار پیش فرض برای بیشتر عنصر‌ها block یا inline است.

 • چگونه وب سایت جذاب ایجاد کنیم ؟

  طراحی جذاب وب سایت باعث می شود بازدید کننده با اشتیاق زیاد زمان بیشتری را در وب سیات شما سپری کرده و از قسمت های مختلف آن بازدید نماید.

 • 3 ابزار قدرتمند طراحی گرافیکی

  در این مقاله 3 ابزار طراحی گرافیک برای ساخت تصاویر حرفه ای برای شبکه های اجتماعی را به شما معرفی می کنیم.