مطالب مربوط به دسته بندی : مقالات منتشر شده در سی یو وب

مقالات


هدف از بازاریابی دیجیتال چیست و چگونه اهداف دیجیتال مارکتینگ خود را به طور موثر تعریف کنیم؟ در این مقاله مراحل هدف گذاری smart نیز مورد بررسی قرار گرفته است.


در انتخاب نام دامنه رعایت یک سری نکات برای جذب کاربر بیشتر ضروری است. استفاده از کلمه کلیدی در دامنه و یک سری نکته دیگر هنگام انتخاب دامنه سایت در رتبه بندی شما تاثیر گذار خواهد بود


سایت چندزبانه مناسب چه کسب و کار هایی است و برای سئو و بهینه سازی سایتهای چند زبانه چه کارهایی باید انجام داد؟ راهنمای کامل را در این مقاله بخوانید


چگونه توجه گوگل را جلب کنیم و رتبه سایت خود را بهبود بخشیم؟ تولید محتوای منظم ، یونیک و با کیفیت و رعایت فاکتورهای سئو میتواند در این امر به شما کمک کند.


برای طراحی یک سایت خبری چه موضوعاتی را باید در نظر گرفت ؟ چگونه سایتی کاربرپسند ایجاد کنیم؟ در این مقاله به طور کامل به این امر پرداخته ایم.


در این مقاله به معرفی ابزار های اینستاگرام پرداخته ایم و آنها را متناسب با نیاز کسب و کارها دسته بندی کرده ایم تا بتوانید به بهترین صورت صفحه اینستاگرام خود را مدیریت کنید.


با گسترش دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها به فکر بهینه سازی در دنیای دیجیتال افتاده اند. تولید محتوای مناسب هر کانال کلید موفقیت در دنیای دیجیتال است. در این مقاله به 17 روش بهبود محتوا پرداخته ایم.


در این مقاله 10 دلیل برای بیان ضرورت فعالیت در شبکه های اجتماعی ، حتی در کسب و کارهای سنتی ، مورد بررسی قرار گرفته است.


چرا مقالات خود را بهینه سازی کنیم؟ برای کسب ترافیک ماهانه مشخص و ایجاد فالور بیشتر لازم است مقالات خود را بهینه کنید. در این مقاله به روش های بهبود محتوا می پردازیم.


مشتریان و مصرف کنندگان آگهی های ما را نمی خواهند اما همچنان به تبلیغات ما نیاز دارند ، همچنین می دانیم که این تبلیغات به آنها کمک نمی کند .اما کارفرما آن را می خواهد و ما مجبور به ارائه آن هستیم.


بد نوشتن پر از بهم ریختگی است و جریان مشخصی در محتوا دنبال نمی شود ، به همین دلیل کاربر به راحتی نمی تواندآنچه بدنبالش است ، بیابد. در این مقاله می آموزید چگونه بهتر ، واضح تر و سریعتر بنویسید.


برای مشاهده صفحه وبی که دیگر وجود ندارد میتوانید از نسخه کش شده آن در اینترنت آرشیو ، نتایج گوکل و یا کش مرور گر کروم استفاده نمایید.


بازاریابی محتوایی جدیدترین راهبرد بازاریابی است که تمرکز آن بر تغییر و بهبود رفتار مشتریان احتمالی و تبدیل آنها به مشتریان و خریداران وفادار از طریق تولید محتوای با ارزش است.


در این مقاله 12 اشتباه رایج سئو که همین الان باید تصحیح کنید را مورد بررسی قرار داده ایم


در سئو سایت گردشگری نکات ظریفی وجود دارد که لازم است از مرحله طراحی سایت در نظر گرفته شود . پس از آن استراتژی محتوا و سئو محتوایی به کسب رتبه سایت کمک می کند.


تکنیک های بد در سئو محتوایی رو به افزایش است. آنها در صفحات وبسایت ها، رتبه جستجو ، ترافیک و نرخ تبدیل قابل مشاهده هستند .


اگر بخواهید یک گوشی جدید بخرید ، کدامیک را انتخاب میکنید؟ iPhone XR یا Pixel 3 ؟ در این راهنما با ما همراه شوید تا بهتر انتخاب کنید.


با فراگیر شدن استفاده از ایمیل ، کسب و کارها به عنوان روش جایگزین بازاریابی تلفنی و پستی ، به بازاریابی ایمیلی روی آورده اند که بسیار ارزان تر است و به عنوان یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ استفاده می شود.


سئو سایت فروشگاهی از طراحی سایت شروع شده و فرآیندی پایان ناپذیر است. برای سئو سایت خود لازم است نکاتی را رعایت نمایید که در این مقاله به آنها پرداخته ایم.


در این مقاله به معرفی 10 ابزار رایگان دیجیتال مارکتینگ پرداخته ایم.


14 مهر روز دامپزشکی - با توجه به رواج نگهداری حیوانات خانگی در آپارتمان ها و خانه ها ، افراد عادی هم به خدمات دامپزشکی نیاز پیدا کرده اند.


معرفی اپلیکیشن های کاربردی و بازی در اندروید و ios


به بخش آخر راهنمای جدول تناوبی سئو رسیدیم. در این مقاله نباید های سئو را مورد بررسی قرار می دهیم.


بخش هشتم آموزش جدول تناوبی عناصر سئو : بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی بر شناخت برند و رتبه سایت در نتایج جستجو


محتوای " Evergreen" یا همیشه سبز را برای محتوایی بکار می برند که همیشه مورد علاقه کاربر است.


سئو و بهینه سازی سایت خبری با سایر سایتها متفاوت است. گوگل در این راستا راهنمایی منتشر کرده که باید سایت خود را بر اساس آن بهینه کنید.


در ادامه مجموعه مقالات راهنمای جدول تناوبی عوامل موثر بر سئو به شخصی سازی و رتبه موتور جستجو می پردازیم.


در مراسم معرفی محصولات جدید شرکت اپل ، 3 گوشی آیفون iPhone XR, XS and XS Max و سری جدید ساعت اپل Apple Watch Series 4 معرفی شدند.


در بخش ششم آموزش جدول تناوبی سئو به مبحث لینک بیلدینگ و عوامل موثر در آن می پردازیم.


در این مقاله به بخش پنجم جدول تناوبی عوامل موفقیت در سئو ، اعتبار و اعتماد و رتبه جستجو می پردازیم.


در این مقاله به بخش چهارم ، بررسی عوامل HTML در موفقیت سئو می پردازیم.


بخش سوم : معماری سایت ؛گروه بزرگ بعدی On- Page در جدول تناوبی عوامل موفقیت در سئو ، معماری سایت است.


در این مقاله به اهمیت تولید محتوای ویدئویی و نحوه بهینه سازی آن می پردازیم.


در ادامه مجموعه مقالات جدول تناوبی عوامل موفقیت در سئو ، به معرفی انواع عامل های موفقیت در موتور جستجو می پردازیم.


در این مجموعه مقالات به معرفی عوامل موفقیت در سئو و کسب رتبه ارگانیک سایت می پردازیم.


محتوای خود را درست کنید و پایه محکمی برای پشتیبانی سایر تلاش های سئو خود ایجاد کنید.


اندازه گیری شبکه های اجتماعی غیر ممکن نیست.ممکن است بعضی معیارهای غلط در اندازه گیری شما را گیج کند ، اما تعیین نرخ تبدیل واقعی و کمیت تلاش ها ممکن است .


با اعلام اخیر گوگل در اول آگوست مبنی بر بروز رسانی هسته اصلی ، بسیاری از متخصصین سئو ، در مورد اینکه دقیقا چه چیزی تغییر کرده است ، کمی گیج شده اند.


چندین سال است موتورهای جستجو ، اهمیت سیگنال های کلمات کلیدی برای رتبه بندی را به حداقل رسانده اند.


امروز برای اینکه یک سایت محتوای درآمدزا ایجاد کند ، باید چه کاری انجام دهد ؟ چگونه همه چیز تغییر کرده است؟ بیایید یک نگاهی بیندازیم.


مرورگر گوگل کروم از این هفته اعلام هشدار"نا-امن" را برای سایتهایی که https نیستند ،شروع کرده است.


در این مقاله در سه مرحله روش بهینه سازی محتوا سایت آموزش داده شده است.


برای استفاده از ظرفیت کم نظیر تولید محتوا ، برای بازاریابی ، تبلیغ و افزایش ترافیک سایت ، شناخت تکنیک های تولید محتوا ، شناخت از جامعه هدف و شناخت ابزار مناسب برای تولید محتوا لازم است .


تگ های h1 شاخص خوبی برای مشخص کردن مهمترین عبارت در صفحه بوده و هستند.در حالت ایده آل شما باید برای هر کدام از صفحات سایت خود ، یک تگ h1 داشته باشید.


اگر متدهای لینک سازی همیشگی شما دیگر کار نمیکنند ، از روش های گفته شده در این مقاله استفاده کنید.


روش های مختلف افزایش فالور در توئیتر و تاثیر فالور و تعامل آن با نام تجاری (برند) و تاثیر آن بر افزایش فروش


این روزها ، خبر دستگیری مائده هژبری ، رقصنده در اینستاگرام ، تیتر اخبار فضای مجازی و شبکه های خبری داخلی و خارجی شده است


در این آموزش به معرفی 5 ابزار رایگان سئو پرداخته ایم.


در توازن نگهداشتن محتوایی که هم خلاقانه باشد و هم مطابق با جستجو شاید کمی سخت باشد.در این مقاله ترفندهای محتوا نویسی خلاقانه و مطابق سئو را به شما می آموزیم.


اگر محتوا توسط اهل فن ، نیاز جامعه و با ساختار مناسب تولید شود ،این بازار تشنه ، پذیرای این تولیدات خواهد بود و رسانه های نیمه خصوصی جایگزین مناسبی برای کاستی های رسانه ملی و سینمای ایران خواهد بود .


در این مقاله به معرفی 4 اپلیکیشن جدید و پرطرفدار camera +2 , pear , kindly و pinso می پردازیم.


در این مقاله به آموزش مرحله به مرحله نصب ورد پرس روی هاست پرداخته ایم.


حتما شما هم راجع به بازاریابی محتوایی شنیده اید. در این نقاله قصد داریم به شرح مفصل این موضوع بپردازیم.


امروزه یکی از راه های بازاریابی ، بازاریابی محتوایی است. با بهینه سازی محتوا خود می توانید سهمی از این بازار داشته باشید.


بازاریابی محتوا چندان آسان به نظر نمی‌رسد. برای برخی، این تنها مساله‌ای است که با جالب‌ترین ایده‌ای که می‌تواند به سرعت توجه خواننده را جلب کند، مطرح می‌شود .


انتخاب عنوان مناسب بر تصمیم کاربر موثر است. یک عنوان جذاب می تواند باعث افزایش بازدید سایت شود.


دستیارهای دیجیتال نسبت به گذشته بسیار فراگیر شده اند. یک روش ماندگار برای تعامل و تجارت با مشتری .دستیار دیجیتال به دستورات کلامی ، برای کمک به مالک ، پاسخ می دهد، تا کارها را راحتتر انجام دهد


برندینگ چیست و چه تاثیری در بهبود سئو سایت دارد؟ قطعا شما به عنوان متخصص سئو باید برندینگ را بشناسید و آن را در برنامه خود در نظر بگیرید.


اگر سایت وردپرس دارید و هنوز برای بهینه سازی آن کاری انجام نداده اید ، پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را بخوانید


بازاریابی دیجیتال شامل روش های مختلفی برای جذب مشتری است. یکی از آنها ایمیل مارکتینگ است. جهت موفقیت بازاریابی ایمیل رعایت یک سری نکات لازم است که در این پست به شرح آن میپردازیم.


استراتژی محتوا ، برنامه ریزی برای ایجاد ، تجمیع ، ارسال و مدیریت محتوا مفید ، قابل استفاده و مناسب در تجربه است. محتوا فقط شامل کلمات نیست .تصاویر، پادکست و اینفوگرافیک هم محتوا بشمار می آیند.


اگر محتوا شما باعث بهبود تجارت شما نشده است و یا با قرار دادن محتوا و بهینه سازی آن بر اساس کلمات کلیدی هنوز هم شاهد افزایش ترافیک در سایت نیستید، حتما این مقاله را بخوانید


این روزها خبرهای داغ در فضای مجازیه فیلتر شده یا نشده در رابطه با تلگرام بسیار داغ است .این هیایوی بی پایان با کدام نتیجه ؟


در این مقاله قصد داریم بر 5 جنبه از تغییراتی که در دنیای تکنولوژی و دیجیتال در سال جاری میلادی اتفاق می افتد و کم و بیش بر دیجیتال مارکتینگ هم تاثیر گذار است ، بپردازیم.


توقع کاربران از تلفن های هوشمند و اپلیکیشن های موبایل این است که تمام نیازهای آنها را چه در زمینه شغلشان و چه در زندگی شخصی ، برآورده سازد.


انتخاب و تعیین هوشمندانه اهداف بازاریابی ، اهمیت بسیاری دارد. زیرا آنها بر اساس نیازهای کسب و کار شما سازماندهی می شوند.


لازم است تمامی کسب و کارها برای بازاریابی محتوای خود ، با توجه به تغییراتی که انتظار می رود در سال آینده صورت گیرد، از الان شروع به برنامه ریزی جدید نمایند.


مشخص کردن عناوین برای خدمات سئو (SEO ) ، رسانه های اجتماعی و بازدیدکنندگان سایت ، روشی است کارساز برای بهینه سازی محتوا

 • آخرین مطالب بلاگ

 • 5 پلاگین برتر سئو وردپرس

  اگر سایت وردپرس دارید و هنوز برای بهینه سازی آن کاری انجام نداده اید ، پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را بخوانید

 • 5 نکته در رابطه با ایمیل مارکتینگ

  بازاریابی دیجیتال شامل روش های مختلفی برای جذب مشتری است. یکی از آنها ایمیل مارکتینگ است. جهت موفقیت بازاریابی ایمیل رعایت یک سری نکات لازم است که در این پست به شرح آن میپردازیم.

 • استراتژی محتوا چیست

  استراتژی محتوا ، برنامه ریزی برای ایجاد ، تجمیع ، ارسال و مدیریت محتوا مفید ، قابل استفاده و مناسب در تجربه است. محتوا فقط شامل کلمات نیست .تصاویر، پادکست و اینفوگرافیک هم محتوا بشمار می آیند.

 • سه علامت هشدار برای کلمات کلیدی اشتباه

  اگر محتوا شما باعث بهبود تجارت شما نشده است و یا با قرار دادن محتوا و بهینه سازی آن بر اساس کلمات کلیدی هنوز هم شاهد افزایش ترافیک در سایت نیستید، حتما این مقاله را بخوانید

 • فیلترینگ تلگرام

  این روزها خبرهای داغ در فضای مجازیه فیلتر شده یا نشده در رابطه با تلگرام بسیار داغ است .این هیایوی بی پایان با کدام نتیجه ؟

 • 5 پیش بینی دیجیتال در سال 2018 و تاثیر تغییرات دیجیتال

  در این مقاله قصد داریم بر 5 جنبه از تغییراتی که در دنیای تکنولوژی و دیجیتال در سال جاری میلادی اتفاق می افتد و کم و بیش بر دیجیتال مارکتینگ هم تاثیر گذار است ، بپردازیم.

 • اهمیت اپلیکیشن های موبایل

  توقع کاربران از تلفن های هوشمند و اپلیکیشن های موبایل این است که تمام نیازهای آنها را چه در زمینه شغلشان و چه در زندگی شخصی ، برآورده سازد.

 • اهداف بازاریابی برای سال 2018

  انتخاب و تعیین هوشمندانه اهداف بازاریابی ، اهمیت بسیاری دارد. زیرا آنها بر اساس نیازهای کسب و کار شما سازماندهی می شوند.

 • برنامه ریزی برای بازاریابی محتوا

  لازم است تمامی کسب و کارها برای بازاریابی محتوای خود ، با توجه به تغییراتی که انتظار می رود در سال آینده صورت گیرد، از الان شروع به برنامه ریزی جدید نمایند.

 • انتخاب عنوان مناسب برای سئو محتوا

  مشخص کردن عناوین برای خدمات سئو (SEO ) ، رسانه های اجتماعی و بازدیدکنندگان سایت ، روشی است کارساز برای بهینه سازی محتوا